Danışmanlık Hizmetleri

Kurumların yerel ve uluslararası piyasalarda rekabet güçlerini koruyabilmelerini, hızlı hareket edebilmelerini, değişen şartlara hızla uyum sağlayabilmelerini sağlayan önemli unsurlarından biri de Bilgi Teknolojilerini etkin kullanabilmeleri ile mümkündür.

AryaTECH, Bilgi Teknolojileri danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Beraber çalıştığı kurumlara proje yönetimi, veri güvenliği, yazılım geliştirme, sistem analizi ve yönetimi konularında danışmanlık hizmetleri vermeye devam etmektedir.

Uzmanlık Alanlarımız:

  • Bilgi Sistemleri Durum Analizi,
  • Bilgi Sistemleri Verimlilik Analizi,
  • Bilgi Sistemleri Süreç Analizi,
  • Bilgi Sistemleri Uygulama Tasarım ve Geliştirme Hizmetleri,
  • Sistem İşletim ve Yönetim Hizmetleri,
  • Veri Tabanı Yönetimi,
  • Network Yönetimi,
  • Bilgi Teknolojileri Güvenlik Yönetimi ve
  • Bakım Destek Hizmetleridir.

Danışmanlık

Danışmanlık Hizmetleri

Danışmanlık

Müşterinin her türlü IT ihtiyacı belirlenir, seçilir, öncelikler belirlenir ve kurulumları için Arya Teknoloji tarafından danışmanlık yapılır, müşteri yeni teknolojilerden haberdar edilir. Müşterinin mevcut sistemini daha verimli nasıl kullanabileceği belirlenir. Yapılan tüm işler istek doğrultusunda haftalık, aylık veya yıllık periyotlarla müşteriye bildirilir, bu raporlar belirli periyotlarda müşteriyle beraber değerlendirilir.

Bakım / Onarım

Bakım / Onarım Hizmetleri

Bakım / Onarım

Firmanızın sistemine dahil mevcut cihazlara periyodik olarak bakım yapılır, sisteme dahil olan yeni cihazlar kurulur ve entegrasyonu sağlanır, kullanım sırasında oluşan arızalar tespit edilir ve giderilir. Bu bakımlar sırasında sistemlerin temizliği, kontrolü ve gerekli yükseltmeleri yapılır. Yerinde tamir edilemeyen cihazlarınız teknik servisimizde arızası belirlenip gereken müdahale yapılarak, yerine teslim edilir. Her periyodik bakım sonunda müşteriye rapor verilir.

Ağ Yönetimi

Altyapı Kontrol ve Yönetim Hizmetleri

Ağ Yönetimi

Kurumların LAN ve WAN altyapısında bulunan bütün aktif cihazların tek bir merkezden gözlenmesi, yönetilmesi, kontrolü ve raporlanması sağlanır. Firmanın ihtiyaçlarına göre, gelişen ağ ihtiyaçları belirlenerek müşteriye bildirilir.

Çözümle İlgili İş Ortakları/Markalar/Ürünlerimiz
Çözüm ortağı olduğumuz firmalar: HP, Cyberoam, Cisco, Juniper.